брокер kiexo лохотрон

Вивід коштів kiexo com, відгуки від реальних постраждалих дають привід детально вивчити цю forex-кухню. Отже, приступимо! У мене є ряд доводів, які вказують що KIEXO лохотрон. На сайті kiexo.com в розділі "Про компанію" форекс-разводіли пишуть, що мають величезний досвід роботи за плечима. При цьому ніяких відомостей про те, коли була створена шарага взагалі немає.

Використовуючи загальнодоступний Whois можна легко дізнатися дату реєстрації домена kiexo.com. Начебто все чинно, зареєстрований він аж в далекому 2014 році, ось тільки оновлений в 2020 році). За збігом в цей же час почали з'являтися перші відгуки про брокера Кіексо. Совпаденіє? Не думаю!

Типова спроба окозамилювання. Ця афера-лохотрон почала функціонувати лише рік тому. Назву сайту просто було викуплено і використано під шахрайську діяльність Кіексо. Кидали обожнюють придбати старий домен, настрочити красиву легенду про стотищь років роботи, а далі вперед ловити наївних трейдерів для викачування грошей.

Про реальних власників KIEXO згадок на сайті взагалі немає. Творці розводу Кіексо не спромоглися навіть створити пару фото чоловічків з легендами. Навіщо напружуватися, якщо можна і так зберегти повну анонімність. У підвалі сайту розміщена інфа про реєстрацію цієї форекс-кухні. Звісно не дивно що це Сент-Вінсент і Гренадіни (Suite 305, Griffith Corporate Centre, Beachmont, Kingstown) улюблене місце шахраїв. Реєстр юросіб Сент-Вінсента і Гренадін лежить в закритому доступі, зручно і неможливо перевірити достовірність даної інформації.

Як бачите, робота даної компанії ніяк не регулюється, реальний термін функціонування цієї шараги малий, він не відповідає гучним заявам про довгі роки роботи і депозити в мільйони доларів. KIEXO com відгуки пишуться замовними копірайтерами, так як за рік діяльності просто нереально напрацювати таку базу клієнтів. Сам лже-брокер пропонує працювати на самопальній платформі власної розробки, під назвою KX TRADER. Щоб легше було зливати депозити довірливих трейдерів.

Також сайт kiexo.com не дає інформацію про наявну у них ліцензію. Я спробував самостійно пошукати її на сайті фінансового регулятора Сент-Вінсента і Гренадін - SVGFSA. Напевно ви не здивуєтеся що функціонування псевдо форекс брокера Кіехо не регулюється. Дістати аферистів просто не вийде, саме тому обдуреним трейдерам можу порадити тільки один дієвий спосіб боротьби з KIEXO - чарджбек в Україні.

Якщо вже попалися в лапи цих псевдо-брокерів – звертайтесь до мене. Якщо ні, то ні в якому разі не зв'язуйтеся з ними!

Відповідей поки немає

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

2020-2021 Traders ChargeBACK
ФОП Абзалов Денис Раїсович
Реєстраційний номер 325413296