Від I Want Broker повернути гроші треба дуже багатьом початківцям і не дуже трейдерам. Давайте розбиратися завдяки чому лохотрону Ай Вонт Брокер вдається завербувати так багато довірливих клієнтів і на досить таки пристойні суми. Для початку i-want.broker оголошує мінімальний поріг входу 500 USD, але по факту беруть і з меншими грошима, а все заради того щоб зачепити довірливого клієнта на свій гачок.

А потом уже в дело вступают профессионалы, но не трейдинга как многие ожидают а психологического воздействия и морального давления. Людей всеми возможными и невозможными уловками (тут даже моя фантазия не перестаёт удивляться) заставляют влезать в бешенные долги, под кредиты, продажу недвижимости. Вплоть до угроз и вымогательства раскручивают до последней капли терпения или последнего гроша 🙁 После банально обнуляют счёт и пропадают.

І, повірте, Ви вже більше не примусите I Want Broker повернути гроші. Єдиний можливий і правильний вихід з цієї складної ситуації чарджбек, повернення платежів через дефектність наданих послуг. Звертайтеся до мене за консультацією, це безкоштовно і гірше від цього точно не буде. Плюс на відміну від інших аналогічних компаній по чарджбек допомозі, я реально працюю без передоплат. Я вірю в результат своїх зусиль і свій гонорар беру ПІСЛЯ успішного виведення від брокера шахрая Ай Вонтов Брокер.

Ще трохи інформації для роздумів про I-want.broker. За красивою легендою I Want брокер має просто таки величезний багаторічний досвід роботи на ринках фінансів та інвестицій. Але проста перевірка дати реєстрації домену відразу розставляє все на свої місця! За фактом їх сайт оплачений і запущений в роботу тільки в кінці 2019 року, а ім'я власника приховано.

На самому сайті написано купу офісів в представницьких країнах. А по юридичному факту маємо посередника з керуванням якоїсь ICAPITALS LIMITED з Сент-Вінсента і Гренадін, адреса: Suite 305 Griffith Corporate Centre, Beachmont, 1510. Дуже популярних і заїжджених координат для багатьох брокерів шахраїв. Свідоцтва про реєстрацію на сайті просто немає, цим не переймалися.

І на останок дивовижний факт: самій ICAPITALS LIMITED належить і бренд WANT.TRADE. Известная с негативной стороны брокерская компания аферист. Мошенники просто сделали копи-паст своего проекта и не особо заморачивались с ребрендингом где то в 2019 году. Если что з моїми успішними поверненнями можете ознайомитися тут.

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  4 Відповіді

   • Написал вам на почту. Важный момент — паралельно пробуйте поставить у Want.Broker на вывод часть денег с вашего счёта, ориентировочно 25-30% от суммы

  1. Требовали деньги на перед,за страховку, за нотариуса,а в итоге кинули на ,10000
   Помогите пожалуйста!!!!!! Плиззз

   • Не удивлён, стандартная схема от Вонт Брокера. Не отчаивайтесь, если вы переводили деньги по банковской карте то возврат очень реален!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  О сайте

  Здесь может быть отличное место для того, чтобы представить себя, свой сайт или выразить какие-то благодарности.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296