LBLV возврат денег

Отже новий «герой» нашої нев'янучої рубрики «Аферисти» - брокер LBLV і все та ж тема — як вивести гроші з цієї контори коли всі фінанси «злиті». Консультанти ЛБЛВ вимагають ще грошей, а Ви нарешті «прозріли» і зрозуміли - Вас втягнули в банальну аферу. Зараз активізувалася брокерська форекс-кухня LBLV connecting traders (Lblv.com). Її менеджери працюють за вже звичною для подібних проектів схемою: нав'язливо дзвонять потенційним клієнтам-жертвам з привабливими пропозиціями працювати на біржі і отримувати супер дохід.

На жаль ті хто «клюнув» на це рано чи пізно зіткнуться з проблемою як вивести гроші з LBLV. Повірте не Ви перші і на жаль не останні. Зате читаючи ці рядки Ви фактично на півдорозі до допомоги на яку можливо вже і не розраховували! Повернення грошей від LBLV можливе, якщо вчасно звернутися за кваліфікованою допомогою.

Як показують реальні відгуки про LBLV.com, ці шахраї вміло маніпулюють клієнтами-трейдерами і викачують у них дійсно величезні суми та навіть змушують залазити в борги. Після реального спілкування з постраждалими від ЛБЛВ клієнтами хочеться застерегти від будь-яких фінансових вливань в цю структуру! Якщо ж Ви вже шукаєте як повернути втрачене, то не зволікайте. Процедура чарджбек (chargeback), за допомогою якої ми повертаємо гроші постраждалим від форекс-шахраїв, дуже тривала і копітка. Кожен день може бути на рахунку, звертайтеся за безкоштовною консультацією.

Для тих хто ще сумнівається наведу пару фактів. На шахрайському сайті lblv.com згадується про присутність ліцензії, що підтверджується на сайті FSA (Управління фінансових послуг Сейшел). Але нехай Вас це не вводить в оману, адже цей фінансовий регулятор ніяких додаткових дій з протидії афери не проводить. Максимум що світить при таких розкладах суд на офшорних островах, відомих своєю лояльністю до шахраїв.

А ось більш наближена реальність - НКЦФБР України (Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку) офіційно опублікувала попередження про розвід LBLV! Уважно вивчайте всю інформацію про проекти яким довіряєте свої фінанси! Не довіряйте проплаченій рекламі, накрученим відгукам в інтернеті, обличчу Роналдіньо та липовим обіцянкам. Думайте головою, оцінюйте ризики.

Постійна практика повернень дає мені незаперечну перевагу, підтверджену реальними результатами успішного чарджбеку. І звичайно нагадую Вам, що на відміну від більшості «фірм» я можу допомогти з чарджбеком і починати працювати навіть без передоплати. Звертайтеся, будемо розбирати і Вашу ситуацію!

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  7 Ответов

   • Написал вам на почту. Первым делом рекомендую сохранять спокойствие, если чарджбек возможен мы его обязательно провернём. Лохотронщики LBLV не смогут помешать при этой процедуре.

  1. Торгував з LBLV з жовтня 2019 року. Мій торговий рахунок був поповнений на 6500 $. Всі програми були встановлені віддалено. До мене приставили аналітика, представився він як Євген Зловітский. З його подачі були здійснені усі угоди. Після ряду успішних угод мною був зроблений запит на вивід грошей, який був успішно здійснений протягом 10 днів. Сума була 10 $. Далі робота пішла по акціях — угоду на відпрацювання яких я не підписував, що послужило для негативного ставлення до компанії. Після чого я поставив на вивід всі гроші, які так і не отримав. Були неодноразово розмови з моїм аналітиком і його помічником про те, щоб здійснити виведення коштів, але цього досі не було зроблено. У даної компанії нічого святого немає. Працювати вони не збираються, займаються тільки обманом людей. Прошу людей не працювати з цими людьми. Аналітики компанії першокласні обманщики, злодії і брехуни, які ховають свої обличчя за масками інших людей. Хто ще працює з компанією LBLV — попросіть зв’язатися з вами по відео. У них буде безліч відмовок. Ірина Журавльова, Єва Орлова, Катерина Матвєєва, Єгор Ровніков, Дмитро Родін, Дмитро Єршов, Дмитро Єрмаков, Дмитро Доронін, Артем Прилучний, Олександр Дубинський, Олександр Чорний, Олександр Зоря, Дмитро Золотарьов, Владислав Папуш, Олександр Мельников, Ярослав Кравцов, Яна Пана, Віктор Соколов, Сергій Алмазов, Максим Захаров, Максим Соколов, Володимир Кравченко, Костянтин Філатов, Кирило Дорофєєв, Іван Зенін, Олександр Миронов, Вахід Алікберов, Андрій Уваров, Євген Зловітскій і звичайно ж Рита Котова і Ольга Данилова (аналітики мого знайомого, якого вони теж кинули на гроші, тільки сума набагато більша) сподіваюся нікого не забув. Аналітики і співробітники компанії LBLV ховають свої обличчя під масками невинних людей, скільки поламаних доль, скільки покалічених життів. LBLV це шахраї, які телефонують і нав’язують вам свої послуги. А потім залишать Вас без штанів. Робота у них така-обдирати людей до нитки. Ось мене обібрали. А гроші не віддають, хоча і обіцяли. Методів у них вистачає-людей обдурити. У Бразилії філію прикрили, наступна на Україні буде. Допоможіть гроші повернути!

   • Спасибо! Положительные эмоции клиентов — это то что заряжает меня и дальше заниматься возвратом денег от форекс-мошенников (ну кроме денег ещё конечно:) )))

  2. Здравствуйте. Хочу предупредить всех молодых инвесторов. Будьте осторожны эта компания — МОШЕННИКИ. Не верьте им.
   Я работал с компанией 9 месяцев. Мною был пополнен баланс торгового счета на сайте он-лайн сервиса lblv на сумму 94000 USD. Из них мне LBLV вернул 29000 USD, как я думал прибыль (на самом деле это просто возвращение денег).
   Принцип прост — показать, что все работает, заработок, войти в доверие. Так было со мной. Начал с 100USD. Мне дали брокера (финансового аналитика) Иван Зенин, который практически каждый день звонил мне, мы общались на разные темы по 20-30 мин. Он завоевал мое доверие стал можно сказать корешем. Постепенно уговорил инвестировать большую сумму. Заработок понемногу шел, потом уговорил на контракт на 25к. После инвестирования этих средств даже прислали айфон. Работа понемногу шла деньги капали, я даже друзей привлек чтобы тоже зарабатывали. Коротче пока инвестировал — зарабатывал. А потом Иван Зенин посоветовал пооткрывать ордера которые со временем вошли в минуса. По этому спасти ситуацию он снова посоветовал открыть ордера и так аж 22 ордера висело незакрытых, но захеджированих. Паника. Опять совет чтобы улучшить ситуацию надо поднять маржу. Инвестирование. Работаем. И все по новому. И уже когда не у кого занять денег, то есть инвестиции не идут — все сливается в 0. Затем крики истерика риск менеджмент звонит, брокер, предлагают спасать все снова инвестировать коротче ужас. Давят психологически переводят на такие фразы: «Как ты будешь такую сумму отдавать? у тебя же дети. Давай еще 20к и все будет ок. » Я не согласен, мне предлагают дать кредит от компании 10000USD, буду понемногу на гэпах отражать потери. Но через неделю гэпы ставят на автоматически продажи и тупо не дают зарабатывать. Сейчас я уже понимаю, проанализировав интернет, я нашел подобные случаи и вот основное: все заработки ваши — это возврат товара или возврата денег; все мои инвестиции (38 раз) кроме первых 5 пошли на покупку мебели в Китае, покупку криптовалюты, оплату на игровых сайтах — посмотрите выдержки из своих карт; все эти соглашения не выводились на рынок, компания симулирует изображение реальных торгов, ваши деньги не подпадают под реальный риск они остаются в них. Коротче все аналитики, и мой кореш Иван Зенин бессовестные люди, не имеющие ничего святого, обманывают людей и на нашем доверии зарабатывают. Когда я обратился за чарджбек, мне заблокировали все торговые площадки, личные кабинеты, перестали со мной общаться в телеграмме и перестали отвечать на емейл. Коротче говоря компания МОШЕННИКОВ.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296