Відгуки xCritical

xCritical відгуки почалися у мене. Тому оперативно хочу попередити про новий розвод на форекс просторі. Аферисти дуже нахабно обманюють наївних користувачів нібито можливістю торгувати на FOREX. Задумайтесь, xcritical як вивести гроші коли аферисти-менеджера зливають постраждалим всі гроші і класично пропадають з горизонту.

Як стало відомо XCritical пов'язаний з аферистами АРФІН (коріння з Maxi Markets). Тому, якщо є можливість спробуйте вивести свої гроші чим по швидше. Тягнути з цим не рекомендую.
У зв'язку з явною шахрайською діяльністю керівники афери вибрали зручну анонімність, щоб надалі уникнути можливої відповідальності з боку закону. З цією метою лохотронщики ХКрітікал не розкривають реальні координати свого сайту і прикриваються офшорною ліцензією.

Реєстрація афери під нехитрою назвою XCritical проведена за адресою: 116, Gladstonos, Kyprianou Tower, 3032 Limassol, Cyprus. Ось вона перевірена анонімність цієї форекс кухні, яка убезпечить від переслідувань і як варіант суди можуть проводиться тільки на території кіпрського офшору. Як вам таке? Все влаштовує?

Дивіться, як завжди схема їх банальна: Лохотронщики вам надзвонюють, постійно нагадують про себе по телефону, нав'язують інструкцію з оформлення документів в системі ХКрітікал. Далі ви проходите реєстрацію, заносите свої телефон і пошту, починаєте заводити чималі гроші на свій рахунок... Ось тут відразу і кидалово! Як свідчать xcritical відгуки вже на цьому етапі буде пастка!

Замість перекладу фінансів вам на рахунок, в реальності вони відразу йдуть аферистам в кишеню і ви їх більше не побачите. Співробітники ХКрітікал усіма мислимими способами намагаються відтягнути можливий висновок засобів xcritical, так як насправді їх вже немає. Як завжди, на жаль ними малюється красива картинка, в яку вас намагаються змусити повірити якомога довше. Адже чим далі тягнути тим менше шансів повернути гроші від цього брокера шахрая.

Не втрачайте час, звертайтесь до мене. Передоплату не беру, допомогти c xcritical як вивести гроші зобов'язуюсь!

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  3 Відповіді

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296