kiplar com лохотрон

Kiplar відгуки в інтернеті по роботі з цією молодою компанією всюди позитивні. Спочатку можна подумати що це нарешті нормальний форекс брокер. Якби не перші кілька запитів на вивід грошей від Кіплар від реальних людей, які вже стали моїми клієнтами. Отже, увага!

Не ведіться на позитивні відгуки, вони проплачені акурат перед запуском цього лохотрон проекту! Можете це навіть самі помітити, якщо уважно вивчите видачу гугла за запитом «Kiplar відгуки» і т д. Більшість в ТОП10 злизані як під копірку! Розписується все тільки з дуже позитивних сторін!

Далі більше, подивимося на творців цієї диво афери. А ні! На жаль не вийде! Брокер Kiplar com на своєму сайті в розділі про нас не спромігся згадати реальних людей. Тільки суцільна реклама та гучні заяви, які руйнуються при першому ж вивченні!

Найголовніше з чого починаємо - реєстрація. І сюрприз, це ж улюблені всіма форекс брокерами розводилами Сент-Вінсент і Гренадіни. Як регулюється діяльність «супер» команії Кіплар ніде навіть не згадується. Тобто шахраї навіть не потрудилися створити для досвідчених трейдерів хоч якусь видимість надійності.

Звідси висновок, який само собою напрошується — псевдо-брокер Kiplar орієнтований на обдирання саме новачків форекс торгівлі, Які легко ведуться на рекламні обіцянки і ще не навчилися відокремлювати рис від плевел. На вивести гроші «по доброму» навіть не розраховуйте. Єдиним винятком можуть бути поодинокі вибіркові виводи коштів для підтримки початкового іміджу перед клієнтом.

Спробуйте поставити гроші на вивід кількома частинами! Якщо вийде - вважайте ви щасливчик. Але скоріше за все зіткнетеся з купою заготовлених відмовок і пропозиціями подальшої докапіталізації, заплатити комісію за переказ і т д. Ні в якому разі більше не поповнюйте рахунок шахраям. Звертайтеся до мене, я підкажу, а якщо треба допоможу вивести гроші з Kiplar.

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  2 Ответов

   • Тут вы не угадали) Это клон с LimeFX, кабинет пользователя не даст соврать 😉

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296