SwissMain развод

Вашій увазі представляю розвод від SwissMain (Свісс Мейн) — ще один брокер шахрай, від якого у мене вже є успішні повернення грошей. Відгуки про SwissMain досить красномовні, та й ви самі вже повинні були зрозуміти що це обман і лохотрон. Не попадайтеся на виверти цих ошуканців, які маскуються під європейського брокера! СвіссМейн вже показали своє справжнє обличчя у всій красі.

SwissMain розвод фактично взагалі не виводить гроші. Це вже і так ясно. Коли довірливий клієнт розуміє, що наторгував непогану суму, то ці умільці просто під різними приводами блокують виведення грошей з їх системи. Здавалося б шах і мат, але як ви вже здогадалися вихід є - чарджбек Україна, повернути гроші від брокерів шахраїв таких як Свісс Мийн реально! Звертайтеся до мене за допомогою (деталі):

До речі вас з самого початку мало насторожити те, що в надії зберегти награбований капітал, шахраї з SwissMain «розмістили» свою компанію подалі від своєї потенційної аудиторії в Порт-Вілла (це столиця республіки Вануату, розташована в південно-західній частині Тихого океану) Вона відома своєю м'якістю законодавства щодо фінансових шахраїв.

Пишіть в коментарях про ваш досвід роботи з Swiss Main. А я буду дуже вдячний якщо відпишуться мої клієнти, які повернули свої кошти з моєю допомогою і зупинили розвод від Свісс Мейн, не віддавши їм свої гроші. Зацікавилися? Виходьте на зв'язок!

6 Відповідей

    • В деяких випадках по Swissmain Trading можливий чарджбек по банківській карті. Короткий набір питань для вас вислав на пошту.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

2020-2022 Traders ChargeBACK
ФОП Абзалов Денис Раїсович
Реєстраційний номер 325413296