Брокер Влом відгуки

Vlom відгуки про цього обманщика форекс брокера мені не влом буде прокоментувати. (До речі якщо цікаво то вимовляється як «Влом») А знаєте чому? Все елементарно, у мене зараз дуже багато запитів на цього брокера, який нібито пропонує послуги онлайн-трейдингу своїм клієнтам з більш ніж ста країн світу. Тим більше в інтернеті купа проплачених позитивних заміток про VLOM. Тільки ось реальні відгуки опускають нас на грішну землю і наштовхують на розуміння, що не все так гладко.

Vlom виведення грошей дає робити строго дозовано, створюючи у наївного трейдера ілюзію свободи та реальної торгівлі. Добре навчені аферисти менеджери цього брокера шахрая дуже добре ведуть клієнта розкручуючи його під всілякими приводами на все дорожчі інвестиції. Коли ж жертва повністю оброблена, нахабно кидають її залишаючи ні з чим. По-людськи шкода людей, яких мало того що обібрали до нитки, так ще й психологічно пресують і травмують!

На щастя деяким з них я вже зміг допомогти, але багато ще справ в стадії роботи. Тому якщо Ви читаєте ці відгуки про Vlom і ведете торгівлю з ними, то моя Вам порада, спробуйте вивести гроші від Влом брокера. Іноді, як я згадував раніше, вони роблять вивід частини грошей, щоб створювати видимість чесної роботи. Але вангую, швидше за все виведення коштів заблокують під будь-яким приводом! Тоді не зволікайте та звертайтеся за дієвим методом до мене. Передоплату я не беру, моя комісія буде утримана тільки після успішного повернення.

Шахраї які ховаються за вивіскою брокера Vlom будуть покарані. Не ведіться на їх відмовки, дійте рішуче і тоді шанси на успішне повернення значно зростуть. Не вірте словам, вірте фактам і реальним відгукам про Vlom, які не витираються та не видаляються модераторами проплачених шахраями сайтів

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  14 Ответов

  1. Свяжитесь со мной по телефону! Со мной произошло то, о чем Вы написали. Мне очень нужна Ваша помощь!

  2. Я с мошенницей брокер VLOM ещё не расстался водит всё время чтобы я и дальше влаживал деньги…вся переписка с ней у меня сохранена номера ихних банковских карт тоже скриншоты моих переводов имеются.Одну из карт удалось заблокировать -после моего сообщения о мошенничестве в банк приват.Ихние карточки тоже в ПриватБанке.
   Перезвоните мне если сможете или напишите на почту.

   • Связался. Ни в коем случае больше ничего на них не переводите!

  3. Работал с брокером Vlom июля 2020-го года,постоянно говорили,что нужно делать большие инвестиции,потом,когда я завел около 2,5 тыс.$,окозалось,что этого очень мало,и нужно для работы минимум 20,сигналов практически не было,или же они долго отрабатывались,пробовал сам работать-не получилось,уходил в минус,брокер сказал,что лучше щакрыть сделки с минусом,закрыл,они сняли свои 20%,счет пустой.Теперь они морозятся и не выходят на связь.Помогите,мне,пожалуйста,вернуть мои деньги

   • Вышел на контакт. Начинаем действовать после заключения договора.

  4. Помогите вернуть деньги с Vlom, мне очень-очень срочно нужна ваша помошь!

  5. Хочу поділитися своїм гірким досвідом роботи з VLOM. Все почалося з проходження тесту в інтернеті про те, чи хороший я трейдер. Після надійшов дзвінок, що ви пройшли тест і у вас є задатки до торгівлі на біржі. Наполегливо запропонували вкласти 100дол для пробної торгівлі на місяць. Запропонували брокера. Я звичайно ж відмовлялася, але вони наполегливо видзвонювали і гарантували, що я свої 100долларов по-любому заберу. Я вирішила спробувати, перевірити їх. Як і очікувалося перший місяць закрився в 150дол. Тут же брокер запропонував продовжити цю справу. Я погодилася. Через день він дзвонив ми відкривали-закривали угоди. Був прибуток, іноді, збиток. Але в середньому плюс збільшувався, і брокер постійно наполягав, що потрібно внести гроші хоча б до тисячі, потім до п’яти. Про торгівлю він нічого толком не розповідав, сказав тільки почитайте на сайті. Потім була мінусова ставка по сріблу і щоб виправити ситуацію потрібно було внести 10000дол. Я взяла кредит і внесла. Потім знову йшла торгівля, як би все норм, але тільки мені потрібно зняти гроші, тут же виникали якісь ситуації і я знову в мінусі. Під час вдалої торгівлі я вивела 1500дол. Потім знову мінус і знову потрібно внести 10000, щоб не втратити колишні гроші. Я знову беру кредит і торгую далі. При цьому, мене брокер заспокоював, що ці кредити я до пів року поверну. Торгівля у мене йшла добре, але тільки виникало питання про зняття грошей, так відразу виникала помилка, і брокер мені наполегливо повторював, що це я винна. Ще часто помилки виникали коли я говорила про сумніви щодо їхньої фірми. Іноді для того щоб ви внесли гроші, вони, типу, теж давали вам якийсь кредит. Мені теж дали 1000, а я внесла 9000. Зі свого гіркого досвіду, я можу стверджувати, що в цій компанії дуже добре продумана схема розводу людей. Вони спочатку витягають гроші, а після роблять такі умови торгівлі, що ненавчена людина, по-любому помилиться. І так триває до того моменту, поки вони не побачать, що грошей більше немає. Зараз у мене на рахунку мінус, так вони ще хочуть щоб я їм цей мінус покрила. За весь період торгівлі я внесла більше 40000, а вивела 9000. Я б не радила працювати з такою фірмою. VLOM Повний розвод!

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  О сайте

  Здесь может быть отличное место для того, чтобы представить себя, свой сайт или выразить какие-то благодарности.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296