Я з упевненістю заявляю — TradersHOME розвод і я можу дати 100% гарантію своїм словам! Адже на перевірку це не справжній брокер. Допоможу покласти на обидві лопатки цього шахрая! На даний момент в моєму активі кілька успішних історій по боротьбі з шахраями TradersHome (повернути гроші вдалося вже кільком клієнтам).

Багато хто з моїх клієнтів спочатку повірили в TradersHome. Відгуки розвод це чи ні дуже різнобічні. Деякі сайти вихваляють Трейдерс Хом мало не як кращого брокера, де все на вищому рівні і виплати ллються рікою. На інших сайтах зустрічається інформація що Traders Home розвод і не все у них так райдужно. Але потім ця інформація дивним чином кудись зникає - смотрящы від ТрейдерсХоум «працюють» добре.

Тому і я часто зустрічаюся з ошуканими людьми саме цією компанією. Розвод від Traders HOME триває і зараз. Они и сейчас утверждают что «ТрейдерсХоум надежный брокер, торги без рисков, не лохотрон, широкий набор инструментов и т д…» И многие, как это не прискорбно, продолжают на это «вестись». 🙁 Ведь продолжают светиться на передовицах фейковые відгуки про TradersHOME - повернути гроші від них як показує практика можливо!

Зустрічайте: «Ведучий брокер фондового ринку» TradersHome розвід на гроші!. Будемо рахувати ЗА і ПРОТИ і вивчати TradersHome відгуки?

Можна довго розповідати про непрямі ознаки обману. А от головний аргумент це факти: самі що не є реальні мої повернення від цієї «псевдо контори». Просто подумайте, зверталися б до мене люди з проханнями зробити повернення грошей від Traders Home, якби з цією компанією було все ОК?

На перевірку ні ліцензій, ні справжніх офісів в жодній країні світу TradersHome не має. Як контакти вказані лише e-mail-и, форми зворотного зв'язку і телефон +18777786084. А телефонний номер американський і швидше за все, наданий сервісом інтернет-телефонії. Своє справжнє місце розташування зі зрозумілих нам причин шахраї приховують.

Також Вас повинно насторожувати те, що послуги надаються від імені офшорної контори TradersHome Ltd, юридична адреса Suite 305, 5 Richmond Hill Road, Beachmont, Kingstown, Saint Vincent And The Grenadines. Ця адреса відома як улюблене місце масової реєстрації багатьох відомих FOREX лохтронов, більшість з яких давно випарувалася з грошима своїх довірливих клієнтів.

Пишіть в коментарях про ваш досвід роботи, чи вдалося Вам вивести гроші з tradershome (Трейдерс Хом). А я буду дуже вдячний, якщо відпишуться мої клієнти, які повернули свої гроші з моєю допомогою і зупинили TradersHOME розвод, не віддавши їм свої кошти.

Швидка форма для зв'язку зі мною:

  15 Ответов

  1. Добрый день Если сейчас возможность есть можети помочь Пожалуйста я хочу сделать возврат своих средств с компания брокерский tradershpme.com они обманывали!?

   • Конечно возможность есть, тут вначале главный вопрос выяснить возможен ли чарджбек в вашем случае. Не всегда и не всем можно помочь, крипта например сразу нет, давность более 540 дней тоже 🙁
    Отправил вам сообщение с инструкциями на почту.

   • Якби було нереально, цей сайт не функціонував би) Повірте мені)))) Звертайтесь або залиште свої контакти у формі!

  2. Нужна консультация. Возможно помощь. Завела 1500,потом 2000,потом ещё 2000,потом ещё 1500.
   В итоге слили все деньги и прибыль, в общем с прибылью 12000.
   Удалось часть вывести. Но всеравно осталась в минусах больше 3000$.
   Помогите зделать чарджбек, некогда тянуть, так как первые деньги завела еще в августе 2020,потом ноябрь, потом январь.

   • От вас в первую очередь нужна информация как именно вы заводили деньги на ТрейдерсХом. Ответил в приват.

  3. Traders Home — шахраї ще ті. Дуже красиво все спочатку, а потім починаються різні маніпуляції та погрози. Спасибі Денису з traders-chargeback.com.ua за допомогу з чарджбеком. Вдалося повернути значну частину депозиту.

  Залишити відповідь

  Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

  О сайте

  Здесь может быть отличное место для того, чтобы представить себя, свой сайт или выразить какие-то благодарности.

  2020-2022 Traders ChargeBACK
  ФОП Абзалов Денис Раїсович
  Реєстраційний номер 325413296